Konferencja przekładoznawcza pt. Norma a uzus. Przekład specjalistyczny w perspektywie globalizacji
Wydarzenie, trwa od 19-05-2016 do 20-05-2016

Wydział Neofilologii UAM, Instytut Filologii Romańskiej oraz Instytut Filologii Germańskiej serdecznie zapraszają na krajową konferencję przekładoznawczą pt. Norma a uzus. Przekład specjalistyczny w perspektywie globalizacji, współorganizowaną przez Komisję Europejską, która odbędzie się w dniach 19-20 maja br. w Collegium Novum pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS oraz Pani Dziekan Wydziału Neofilologii UAM prof. zw. dr hab. Teresy Tomaszkiewicz.

Konferencja jest częścią projektu Translating Europe, w ramach którego Dyrekcja Generalna ds. Tłumaczeń Pisemnych Komisji Europejskiej organizuje warsztaty we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej.

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb