Dzień Historyka
Wydarzenie, rozpoczyna się 04-06-2016

Instytut Historii UAM zaprasza na Dzień Historyka, który odbywać się będzie w sobotę 4 czerwca 2016 r. od godz. 10.00 do 16.00, w Collegium Historicum, przy ul. Umultowskiej 89 D.

Impreza ma charakter otwarty i adresowana jest do osób zainteresowanych historią: uczniów, studentów, absolwentów, pracowników Uniwersytetu. W programie m.in. wykłady znanych profesorów, warsztaty źródłowe, debata na temat „Studia historyczne i co dalej?”, konkursy plastyczne dla dzieci, salon gier planszowych, kino historyczne, czytanie bajek i legend historycznych. Będzie można również zwiedzić nowych gmach Collegium Historicum. Imprezie towarzyszyć będzie kiermasz książki historycznej oraz liczne wystawy tematyczne w Bibliotece Wydziału Historycznego. Zgłoszenia udziału należy dokonywać drogą mailową, wysyłając kartę zgłoszenia na adres history@amu.edu.pl Zapraszamy!!!

Informację wprowadził/a: Maciej Bether