Wykład dr Ryszarda Jakuba Stempnia „Czy bieganie jest sportem egalitarnym? Analiza z wykorzystaniem teorii Pierre'a Bourdieu”
Wydarzenie, rozpoczyna się 05-05-2016

Pracownia Pytań Granicznych UAM zaprasza na wykład dr Ryszarda Jakuba Stempnia (UM Łódź) zatytułowany „Czy bieganie jest sportem egalitarnym? Analiza z wykorzystaniem teorii Pierre'a Bourdieu”. Spotkanie odbędzie się w czwartek 5 maja 2016 o godzinie 18:45 w Sali Śniadeckich, Collegium Maius, ul. Fredry 10.

Wystąpienie będzie częścią cyklu wykładów interdyscyplinarnych organizowanych przez Pracownię Pytań Granicznych UAM. Cykl zatytułowany jest „Ambiwalencje współczesnego sportu. Ciało w grach o władzę, pieniądze i tożsamość” i ma status ogólnouniwersyteckiego przedmiotu fakultatywnego (30h, 2 ECTS) adresowanego do studentów/-tek i doktorantów/-tek UAM i innych uczelni.

Wykłady są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji o cyklu: http://www.graniczne.amu.edu.pl/PPGWiki.

Zapraszamy!

Informację wprowadził/a: Monika Sielicka