Dołącz do Internetowych Rewolucji firmy Google
Wydarzenie, trwa od 28-04-2016 do 28-04-2016

Wiosną bieżącego roku firma Google uruchomiła w Polsce program “Internetowe Rewolucje dla Studenta” (oraz absolwenta), którego celem jest bezpośrednie wsparcie studentów w rozwoju kompetencji cyfrowych i poprawa ich sytuacji na rynku pracy. W ramach tej inicjatywy firma Google chce dotrzeć do studentów i absolwentów topowych polskich uczelni z warsztatami rozwijającymi ich umiejętności cyfrowe i pokazującymi, że praca w branży marketingu/sprzedaży online jest ciekawa i różnorodna.

Dlatego też wiosną i latem 2016 planowana jest seria jednodniowych warsztatów na kilku uczelniach, na których zostanie przekazana konkretna wiedza i narzędzia wszystkim uczestnikom. Warsztaty będą zakończone egzaminem praktycznym, którego zaliczenie będzie podstawą do uzyskania certyfikatu od Google, a najlepsi uczestnicy warsztatów zostaną zaproszeni do udziału w wakacyjnym obozie/warsztatach ze specjalistami marketingu online.

Przyjdź na warsztat i odkryj nowe sposoby na wykorzystanie internetu. Zobacz, jak skutecznie realizować swoje cele, dzięki przykładom zaprezentowanym przez Ekspertów Internetowych Rewolucji i specjalistów marketingu online.

Zdobądź praktyczne umiejętności. Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat firmy Google.
Dowiedz się więcej:

UAM - pasja dobrze wykształcona