Ecclesia et oecologia. Wokół encykliki Laudato Si' papieża Franciszka - konferencja
Wydarzenie, rozpoczyna się 18-05-2016

Koło Naukowe Studentów Wydziału Teologicznego „Veritas” Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Studenckie Koło Naukowe Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Koło Naukowe Teologów Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zapraszają na konferencję Ecclesia et oecologia. Wokół encykliki Laudato Si' papieża Franciszka, która odbędzie się 18 maja 2016 r. o godzinie 8:30 na Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu.

Pragniemy zachęcić wszystkich do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tej encykliki, a także innych dokumentów Kościoła, które poruszają tematykę związaną z ochroną środowiska.
Z pewnością będzie to bardzo dobra okazja do podjęcia dyskusji odnośnie zaangażowania i roli Kościoła w troskę o nasze środowisko.

Koszt udziału w konferencji wynosi 50 zł.

Prosimy o przesłanie wskazanej kwoty na konto: BZ WBK 77 1090 1362 0000 0000 3601 7903, tytułem K00000612, imię i nazwisko.

Zapraszamy do udziału w konferencji!

Informację wprowadził/a: Agnieszka Chabir