Konferencja - Od chrztu ku radości życia
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-05-2016

W związku z przypadającą w tym roku rocznicą 1050-lecia Chrztu Polski, Wydział Teologiczny, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej UAM oraz Centrum Nataliańskie przy Parafii świętego Michała Archanioła w Poznaniu przygotowały konferencję naukową, która odbyła się w sobotę, 7 maja br. w budynku A Wydziału Teologicznego w Poznaniu.

Celem konferencji zatytułowanej OD CHRZTU DO RADOŚCI ŻYCIA jest interdyscyplinarne spojrzenie na życie bł. Natalii w 110 rocznicą jej urodzin i przyjęcia przez nią sakramentu chrztu. Konferencję poprzedziła Msza św. sprawowana w kaplicy Wydziału Teologicznego przez Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego.
Szczegóły na plakacie.

UAM - Pasja dobrze wykształcona!

Informację wprowadził/a: Agnieszka Chabir