Etat czy własna firma?
Wydarzenie, trwa od 13-04-2016 do 13-04-2016

Uczelniane Centrum Innowacji i Transferu Technologii UAM oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie - Etat czy własna firma?, którego celem jest ukazanie Studentom możliwości zaplanowania kariery w trakcie lub tuż przed ukończeniem studiów.

Istotą udanego życia zawodowego jest nie tylko zapewnienie sobie godziwego wynagrodzenia, ale także czerpanie satysfakcji z wykonywanej przez siebie pracy. Swoją karierę zawodową często zaczynamy jeszcze na studiach; bierzemy udział w stażach, praktykach czy wolontariatach. Wielu przyszłych absolwentów ma dylemat: etat czy własna firma?

Podczas spotkania poruszone zostaną tematy:
- dlaczego założyć własną firmę,
- kiedy najwcześniej zacząć myśleć o własnej firmie
- jak świadomie pokierować i ukształtować swoją karierę zawodową po zakończonych studiach
- jak z pomocą AIP łatwo założyć firmę i jakie czerpać z tego korzyści,
- jak przekształcić firmę w dochodowy biznes,

Prelekcję poprowadzi Łukasz Puchalski, manager Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Zapraszamy 13. kwietnia 2016 r. - Dom Studencki Jowita (ul. Zwierzyniecka 7, Poznań) - Sala A – godz. 13:00 – 14:30.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/485835494938013/

UAM - pasja dobrze wykształcona