III Ogólnopolskie Forum Studiów nad Bezpieczeństwem. Człowiek – Technika - Środowisko nt. „Bezpieczeństwo człowieka (human security) w encyklice Papieża Franciszka Laudato Si”
Wiadomość, opublikowana 18-03-2016

W dniach 1-2 marca 2016 roku odbyło się „III Ogólnopolskie Forum Studiów nad Bezpieczeństwem. Człowiek – Technika - Środowisko” nt. „Bezpieczeństwo człowieka (human security) w encyklice Papieża Franciszka Laudato Si”.

Organizatorami konferencji byli Zakład Studiów nad Bezpieczeństwem i Zakład Teologii Moralnej, Duchowości i Katolickiej Nauki Społecznej UAM w Poznaniu, Katedra Systemu Bezpieczeństwa i Obronności Wojskowej Akademii Technicznej.
Celem III Forum Studiów nad Bezpieczeństwem było: Określenie koncepcji bezpieczeństwa człowieka w drodze do zrównoważonego rozwoju.
Pierwszy dzień forum odbył się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, a drugi na Wydziale Teologicznym UAM.

Poniżej relacja fotograficzna z drugiego dnia konferencji na Wydziale Teologicznym UAM.

Informację wprowadził/a: Agnieszka Chabir