Nowy numer "Życia Uniwersyteckiego"
Wiadomość, opublikowana 18-03-2016

Zapraszamy do lektury specjalnego wydania „Życia Uniwersyteckiego – Wybory 2016”. Numer dostępny jest już na stronie internetowej: www.zycie.amu.edu.pl.

W numerze znajdziecie Państwo pełne kompendium wiedzy na temat kandydatów na stanowisko rektora, wypowiedzi uniwersyteckich ekspertów,  sprawozdania ze spotkań przedwyborczych oraz rady i życzenia od byłych rektorów UAM.

„UAM wzór na rozwój” ustępujący rektor prof. Bronisław Marciniak w rozmowie z Jolantą Lenartowicz próbuje podsumować ostatnie osiem lat swojej kadencji.

A na koniec garść informacji z uniwersyteckiego podwórka, tekst Marii Rybickiej o portretach w gabinecie rektorskim oraz wspomnienie prof. Janusz Zeylanda, które specjalnie dla ŻU napisała Aleksandra Polewska.

Informację wprowadził/a: Magdalena Ziółek