Międzynarodowa konferencja naukowa „Implanty pamięci społecznej”
Wydarzenie, trwa od 21-03-2016 do 22-03-2016

Instytut Filologii Germańskiej / Zakład Kultury NOJ oraz Instytut Socjologii / Zakład Socjologii Kultury i Cywilizacji Współczesnej zapraszają do czynnego udziału w międzynarodowej konferencji naukowej, która odbędzie się 21-22 marca na Wydziale Neofilologii UAM.

Konferencja „Implanty pamięci społecznej. Teoria i praktyka” jest częścią międzynarodowego projektu badawczego „Implanty pamięci? Od/Budowa zamków w Poznaniu i Berlinie – interdyscyplinarne studium przypadku”, współfinansowanego przez Polsko-Niemiecką Fundację na Rzecz Nauki, realizowanego we współpracy z Aleksander-Brückner-Zentrum für Polenstudien (Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg). Do udziału w niej organizatorzy zapraszają przedstawicieli wszystkich dyscyplin, którzy w swoich badaniach poruszają się w obrębie tematyki zarysowanej przez zagadnienie kultur pamięci. Szczegółowy opis konferencji znajdą Państwo w załączonym CfP. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 14 lutego 2016 r. Szczegółowe informacje można uzyskać, pisząc na dgortych@amu.edu.pl.

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb