K jak Kobieta, K jak Kariera
Wydarzenie, rozpoczyna się 11-03-2016
Dzień Kobiet to dobra okazja, żeby zadbać o to co masz najcenniejszego – o siebie. Zapraszamy na wydarzenie K jak Kobieta, K jak Kariera w trakcie którego skorzystasz z rozwojowych warsztatów i konsultacji w Biurze Karier UAM.

Warsztat pierwszy: „Odkryj w sobie perłę - wyprawa w poszukiwaniu talentów”

Wyprawa w krainę wyobraźni i pomysłów, gdzie w atmosferze inspiracji i współdziałania możemy odkryć to, co w nas najlepsze. Szkolenie dla kobiet, które w poszukiwaniu swojej ścieżki kariery nie boją się marzyć, odkrywać, zaglądać w głąb siebie, dla tych, co poszukują w sobie perły - dla prawdziwych poławiaczy pereł.

Warsztat odbędzie się 11 marca 2016 r. w sali A w DS Jowita, ul. Zwierzyniecka 7, w godz. 10:00 - 13:00.

Warsztat  drugi: „Moda na sukces  - kariera szyta na miarę”

Spotkanie, w trakcie którego zagłębimy się w arkana sukcesu i wspólnie odkryjemy to, co leży u jego podstaw. Czym jest sukces i co oznacza dla każdego z nas? Szkolenie dla kobiet, które pragną zaplanować swoją ścieżkę kariery w oparciu o własne wartości, dążenia i aspiracje.

Warsztat odbędzie się 11 marca 2016 r. w sali D w DS Jowita, ul. Zwierzyniecka 7, w godz. 10:00 – 13:00.

Zapisy pod adresem: www.tinyurl.com/Kobieta-2016.

Dodatkowo zapraszamy na konsultacje z doradczynią kariery oraz ambasadorkami karier UE.

Konsultacje odbędą się w godz. 12:30 – 14:30 i nie wymagają wcześniejszych zapisów!

Szkolenia poprowadzi zespół Biura Karier UAM.

Szkolenia i konsultacje poprowadzi zespół Biura Karier UAM oraz Ambasadorki karier UE.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie Biura: https://biurokarier.amu.edu.pl/glowna/bk/aktualnosci2/k-jak-kobieta,-k-jak-kariera-dzien-kobiet-w-biurze-karier.

Informację wprowadził/a: Monika Sielicka