Rusza program AMU Mobility Plus
Wiadomość, opublikowana 22-02-2016

W dniu 8 lutego 2016 roku spotkała się Komisja złożona z pracowników Biura Mobilności Transatlantyckiej, Działu Współpracy z Zagranicą oraz Działu Programów Europejskich, pod kierownictwem prof. dr hab. Jacka Witkosia i podjęła decyzję o przyznaniu dofinansowania w ramach programu AMU Mobility Plus, budżetu wygospodarowanego w UAM, przeznaczonego na prowadzenie i organizację studiów wspólnych z partnerem zagranicznym.

Wszystkie trzy wnioski uzyskały dofinansowanie w wysokości ok. 120 tys. zł na dwa lata trwania programu:

• Mediterranean Studies, WFPiK  i Vanadzor State University, Armenia,
  • Polacy i Niemcy w Europie, WFPiK i Kiel University,
  • MA in theatre and drama in English, Wydział Anglistyki i Uniwersytet Maltański.

Przewidujemy, że kolejna edycja programu będzie miała miejsce w roku przyszłym.

UAM – pasja dobrze wykształcona

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus