Porozumienie o współpracy z Parkiem Narodowym Gór Stołowych
Wydarzenie, trwa od 26-01-2016 do 26-01-2016

26 stycznia b.r. podczas konferencji „Park Narodowy Gór Stołowych jako destynacja turystyczna” zostanie podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Parkiem Narodowym Gór Stołowych a Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Porozumienie to jest zaproszeniem dla wszystkich pracowników Uniwersytetu do realizacji badań na tym obszarze.

Podczas konferencji przedstawione zostaną wyniki badań ankietowych realizowanych pośród turystów odwiedzających Park Narodowy Gór Stołowych w sezonie letnim. Ankiety był realizowane m.in. przez studentów Koła Naukowego Geografów UAM. Wyniki tych badań stanowią wprowadzenie do badań w zakresie charakterystyki ruchu turystycznego na obszarze parku z planowanym wykorzystaniem urządzeń do liczenia turystów tzw. eco-counterów.

Informację wprowadził/a: Jacek Zwoliński