,,Akademia Zarządzania – Zarządzanie Akademią’’
Wydarzenie, rozpoczyna się 30-06-2010 , godz. 9:00
Kolejne spotkanie dyskusyjne odbędzie się w ramach cyklu ,,Akademia Zarządzania - Zarządzanie Akademią'' w małej Auli Collegium Minus w godz. 9.00-12.00. W programie debata poświęcona zachowaniom patologicznym w pracy oraz kwestiom związanym ze Strategią Rozwoju Miasta Poznania do roku 2030 w kontekście akademickim.

Podstawą dyskusji będą referaty:

• prof. Zdzisław Niedbała, Wydział Prawa i Administracji UAM - Patologia w stosunkach pracy (dyskryminacja, mobing, molestowanie)
  • dr Janusz Meissner, Zastępca Dyrektora Wydziału Rozwoju Miasta, Urząd Miasta Poznania - Akademicki i naukowy Poznań
  • dr Maciej Dohnal, Kierownik Oddziału Wspierania Przedsiębiorczości Wydziału Działalności Gospodarczej, Urząd Miasta Poznania - Wiedza dla biznesu.
Spotkanie odbywa się w gronie kadry zarządzającej uczelnią i wydziałami w obecności członków Zespołu ds. Oceny Wdrażania Strategii Rozwoju UAM oraz członków Zespołu ds. Przygotowania Projektu Optymalizacji Zarządzania UAM.

Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek