Wydział Teologiczny UAM na II miejscu w rankingu Perspektyw
Wiadomość, opublikowana 24-06-2019

Z radością przyjęliśmy informację, że w tegorocznym rankingu Perspektyw Wydział Teologiczny w Poznaniu zajął II miejsce ustępując jedynie Wydziałowi Teologii KUL.

Radość jest tym większa, że w ubiegłorocznym rankingu zajmowaliśmy III miejsce. Tak wysoka pozycja w najważniejszym rankingu uczelni wyższych w Polsce, świadczy o wysokim poziomie badań naukowych prowadzonych na naszym Wydziale oraz o aktywnej działalności publikacyjnej pracowników naukowo-dydaktycznych.

Informację wprowadził/a: Agnieszka Chabir