Wydarzenie, rozpoczyna się 29-10-2018

Zaproszenie na wykład dr Steve Terreta otwierające kolejną edycję kursu: Diploma in English Law and Practical Legal Skills.

Wszystkich studentów zainteresowanych tajnikami system common law i rozwijaniem umiejętności językowych, serdecznie zapraszamy na wykład otwarty: 10 things you never knew about English law (and 10 reasons why you really need to know them). The continuing relevance of English law in a post-Brexit world.

Wykład wygłosi dr Steve Terret, dyrektor British Law Centre, oferującego na naszym Wydziale kurs: Diploma in English Law and Practical Legal Skills.

Wykład odbędzie się w poniedziałek 29 października 2018 r. o godzinie 15;00 w sali Auditorium Maximum Collegium Iuridicum Novum. Bezpośrednio po wykładzie rozpocznie się pierwszy zjazd w ramach kursu. Więcej informacji na temat kursu na stronie  www.britishlawcentre.co.uk/Poznan

Informację wprowadził/a: Krzysztof Żok