Wywiad z rektorem UAM prof. Andrzejem Lesickim
Wiadomość, opublikowana 21-10-2016

Nowo wybrany na kadencje 2016-2020 rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki, udzielił ekskluzywnego wywiadu Telewizji UAM.TV

Rektor wnikliwie przypomniał najważniejsze zadania wynikające z programu wyborczego, które zamierza zrealizować ze swoim zespołem współpracowników. Planowana reforma wyższych uczelni, niż  demograficzny, umiędzynarodowienie studiów, reforma administracji uczelnianej, dokończenie programu inwestycyjnego to tylko wybrane tematy do realizacji na nowa kadencję. JMR UAM profesor Andrzej Lesicki wraz z współpracownikami pragnie zrealizować postawione cele wspólnie z cała społecznością uniwersytecką.

Zobacz wywiad

Informację wprowadził/a: Julia Ruminiecka