Campus Akademicki Łazy 2013
Wydarzenie, trwa od 02-09-2013 do 07-09-2013
Wszystkich studentów, zwłaszcza tych świeżo upieczonych, zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Campusu Akademickiego!

Campus Akademicki to cykliczny obóz studencki organizowany przez Fundację Universitatis Posnaniensis i Parlament Samorządu Studentów we współpracy z kilkunastoma innymi uczelniami z kraju, który co roku przyciąga do nadmorskiej miejscowości Łazy ok. 1500 żaków z całej Polski! Podczas tygodniowego spotkania studenci mają okazję zapoznać się ze sobą i zaadaptować do specyficznego studenckiego klimatu. Campus to szansa na znalezienie nowych przyjaciół, zainteresowań, partnerów do wspólnego mieszkania, miłości, szczęścia, pomysłu na życie i... wielu innych pozytywnych wrażeń!

Podstawowym zadaniem Campusu Akademickiego jest przedstawienie większości problemów, jakie spotykają studenta wyższej uczelni. Podczas warsztatów, spotkań i prelekcji poruszamy tematykę pomocy materialnej, regulaminu studiów i zwyczajów panujących na Uczelni. Informujemy studentów o możliwościach podjęcia pracy zarobkowej, wyjazdu na stypendium zagraniczne, zapoznajemy z technikami szybkiego uczenia się, czytania i zapamiętywania, a wieczorami gwarantujemy moc atrakcji związanych z koncertami czy występami kabaretów. Obóz stanowi pomocną dłoń dla wszystkich studentów, a w połączeniu z integracją i świetną zabawą jest dla uczestników niezapomnianym przeżyciem. W tym roku specjalnie dla uczestników zagrają Rahim i Zeus!

 

UAM - Pasja dobrze wykształcona

 


Informację wprowadził/a: Marta Gruszczyńska

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.