Transmisja on-line: Spotkanie z prof. dr. hab. Piotrem Śliwińskim. Miasto nieopisane, czyli Poznań literacki znany i nieznany
Wydarzenie, rozpoczyna się 10-05-2017

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu zaprasza na spotkania z prof. dr. hab. Piotrem Śliwińskim pt. Miasto nieopisane, czyli Poznań literacki znany i nieznany. Spotkanie towarzyszy otwarciu wystawy Literacka Wielkopolska, prezentującej wybrane sylwetki pisarzy i poetów związanych z Poznaniem i Wielkopolską oraz ciekawostki z życia twórców i fragmenty utworów opisujących nasze najbliższe otoczenie.

Spotkanie odbędzie się w dniu dzisiejszym 10 maja o godz. 17:00 (Czytelnia NOVA oraz Galeria BU).

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu osobiście zapraszamy na transmisję on-line z tego wydarzenia!

Transmisja będzie dostępna na kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=MGDlDbzHWbs

Informację wprowadził/a: Anna Dodot