Dwa sukcesy studenta Wydziału Matematyki i Informatyki
Wiadomość, opublikowana 10-05-2017

Drugie miejsce oraz złoty medal dla studenta Wojciecha Wawrowa w Otwartej Olimpiadzie Matematycznej Uniwersytetu Białorusko-Rosyjskiego.

Student Wydziału Matematyki i Informatyki pan Wojciech Wawrów (I rok studiów na kierunku matematyka) zajął drugie miejsce oraz zdobył złoty medal w Otwartej Olimpiadzie Matematycznej Uniwersytetu Białorusko-Rosyjskiego. Konkurs odbył się w Mohylewie na Białorusi.

Pan Wawrów zajął też trzecie miejsce w zawodach matematycznych im. Jarnika w Ostrawie.

Informację wprowadził/a: Roman Murawski