Głosujcie na Elenę!
Wiadomość, opublikowana 11-01-2016

Już 21 stycznia poznamy laureatów konkursu INTERSTUDENT na najlepszych zagranicznych studentów kształcących się w polskich uczelniach.  Konkurs organizowany jest przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” wraz z partnerami: Konferencją Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Krajową Reprezentacja Doktorantów, Parlamentem Studentów Rzeczypospolitej Polskiej i Fundacja im. Lesława A. Pagi. Trzej najlepsi honorowani są co roku przez Kapitułę nagrodami w kategorii studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Swojego zwycięzcę wskaże także publiczność w drodze internetowego głosowania. UAM reprezentuje Elena Chobanyan z Armenii, studentka II roku na kierunku "Politics, International Relations". Głos na Elenę można oddać poprzez stronę: http://www.studyinpoland.pl/interstudent/.

Głosowanie trwa do północy 14 stycznia. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 21 stycznia podczas Gali w Gdańsku towarzyszącej konferencji Studenci zagraniczni w Polsce 2016.

UAM – pasja dobrze wykształcona

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.