Oferta dla szkół

Zdjęcie - zajęcia dla szkół

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane licea oraz technika. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przygotował dla uczniów oraz nauczycieli szkół średnich ciekawą ofertę, która jest systematycznie poszerzana.

Na stałe w kalendarz roku szkolnego wpisały się takie inicjatywy jak Poznański Festiwal Nauki i Sztuki oraz Noc Naukowców, podczas których uczniowie i nauczyciele mogą wziąć udział w ciekawych wykładach, warsztatach i odwiedzić wydziały oraz inne jednostki UAM.

Dzięki Programowi Ambasador nasi studenci odwiedzają kandydatów w szkołach i opowiadają o studiowaniu na UAM, o tym jak się dostać na studia, jakie przedmioty należy zdawać, by zostać przyjętym na wybrane kierunki, o programie studiów oraz jak wygląda studenckie życie. Odwiedzamy szkoły w całej Polsce!

Mamy także propozycje dla nauczycieli, którzy dzięki organizowanym przez nasze jednostki wydarzeniom i zajęciom mogą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, m.in. kursy, warsztaty, studia podyplomowe, Uniwersytet Otwarty UAM.

UAM organizuje również wiele inicjatyw takich jak konkursy, olimpiady, wykłady otwarte, konferencje. Wszystkie aktualne propozycje można znaleźć poniżej.
Zapraszamy do współpracy!

Formularz zapisu do newslettera 

„Weekendowy szlak naukowy” w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, trwa od 22-11-2019 do 24-11-2019

Collegium Polonicum w Słubicach po raz kolejny przyłączyło się do akcji „Weekendowy szlak naukowy” organizowanej przez Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze. W tym roku impreza odbywa się w dniach 22-24 października br. i jej celem jest m.in. promocja uczelni wyższych. Z tej okazji Collegium Polonicum przygotowało dla mieszkańców województwa lubuskiego bezpłatny program – warsztaty, wykład czy zwiedzanie wystaw.

Serdecznie zapraszamy w odwiedziny!

Więcej...

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.