Aktualności - Dział Współpracy z Zagranicą - wszystkie

Kurs języka polskiego dla osób początkujących
Wiadomość, opublikowana 19-04-2018

 Migrant Info Point zaprasza na kursy języka polskiego dla osób początkujących.

Więcej...
Program imienia Bekkera
Wiadomość, opublikowana 11-04-2018

Celem Programu jest zwiększenie mobilności międzynarodowej naukowców i nauczycieli akademickich zatrudnionych w polskich uczelniach oraz jednostkach naukowych poprzez umożliwienie im prowadzenia badań naukowych lub zajęć dydaktycznych w renomowanych zagranicznych ośrodkach na całym świecie. Wyjazdy trwające od 3 do 12 miesięcy pozwolą im na pobyt w uznanych ośrodkach naukowych, nawiązanie z nimi długofalowej współpracy oraz na realizację projektów wspólnie z wybitnymi naukowcami z zagranicy. Młodszym naukowcom Program stworzy także szansę realizacji wartościowych staży podoktorskich.

Więcej...
Stypendia do Korei
Wiadomość, opublikowana 06-04-2018

Departament Azji i Pacyfiku MSZ otrzymał informację o otwartym naborze na program ASEM DUO- skierowanego do studentów z 30. krajów europejskich oraz Korei Południowej.

Więcej...
Najnowszy biuletyn informacyjny Grupy Compostela
Wiadomość, opublikowana 04-04-2018

Grupa Compostela opublikowała najnowszy biuletyn informacyjny.

Więcej...
Letnie Szkoły Języka Rosyjskiego
Wiadomość, opublikowana 04-04-2018

Pietrozawodski Uniwersytet Państwowy (Rosja, Republika Karelii) zaprasza obywateli zagranicznych, władających językiem rosyjskim na poziomie podstawowym, średnim i zaawansowanym, na kursy „Letniego Uniwersytetu”.

Więcej...
Staff Week w Petersburgu
Wiadomość, opublikowana 21-03-2018

Uniwersytet w Petersburgu organizuje Staff Week w dniach 28.05-01.06.br.

Więcej...
Polskie Powroty
Wiadomość, opublikowana 21-03-2018

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zamieściła na swojej stronie informację o nowym programie stypendialnym-Polskie Powroty.

Więcej...
Stypendia Fundacji Lanckorońskich
Wiadomość, opublikowana 15-03-2018

Polska Akademia Umiejętności dysponuje stypendiami Fundacji Lanckorońskich i Fundacji z Brzezia Lanckorońskich na prowadzenie badań w Rzymie, Wiedniu, Londynie i innych ośrodkach naukowych Europy.

Więcej...
Stypendia krótkoterminowe na pobyty badawcze
Wiadomość, opublikowana 15-03-2018

Stypendia umożliwiają przede wszystkim doktorantom i młodym pracownikom naukowym,którzy chcą ukończyć doktorat w Polsce (lub już go ukończyli-najpóżniej 4 lata temu),przeprowadzenie prac badawczych na jednej z niemieckich uczelni lub w jednym z pozauniwersyteckich instytutów badawczych w Niemczech.

Więcej...
Think Tanks for China and LA
Wiadomość, opublikowana 14-03-2018

For the second consecutive year, the University of Porto will host the Think Tank for China and Latin America meeting, between 6 and 7 June 2018. Staff members interested in establishing or advancing collaboration with China and Latin America through joint projects in capacity building, mobility and doctoral education are welcome to attend the event.

Więcej...
XI Polsko-Rosyjska Letnia Szkoła w Sankt Petersburgu
Wiadomość, opublikowana 13-03-2018

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu we współpracy z Państwowym Uniwersytetem w Irkucku – IGU (Rosja)
i Państwowym Uniwersytetem w Sankt Petersburgu – SPbGU (Rosja) organizuje XI Międzynarodową Letnią Szkołę Prawno-Humanistyczną.

Więcej...
Biuletyn informacyjny Grupy Compostela
Wiadomość, opublikowana 07-03-2018

Grupa Compostela wydała biuletyn informacyjny, w którym jest m.in.mowa o międzynarodowym konkursie video, programie Stella Junior i Stella Staff.

Więcej...

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.