Spotkanie adaptacyjne dla studentów z niepełnosprawnościami 24-27 września 2018 r.
Wiadomość, opublikowana 26-07-2018

Biuro UAM ds. Studentów z Niepełnosprawnościami oraz Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM „Ad Astra”, serdecznie zapraszają wszystkich studentów z niepełnosprawnościami, rozpoczynających I rok studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na trzydniowe spotkanie adaptacyjne.

Celem spotkania jest zaprezentowanie nowo przyjętym studentom wsparcia jakie oferuje UAM osobom z różnymi niepełnosprawnościami. W trakcie spotkania studenci będą mieli okazję poznać także przestrzeń miasta Poznania, komunikację miejską i lokalizację ważnych dla studentów ośrodków (m. in. Rektorat, Pływalnię Uniwersytecką i inne).

Dlaczego warto pojechać na spotkanie adaptacyjne?

• Poznasz uczelnię lepiej niż większość studentów.
  • Poznasz rozwiązania wielu problemów zanim się pojawią.
  • Poznasz osoby pracujące na uczelni, które będą mogły Ci pomóc w wielu różnych sprawach.
  • Poznasz przestrzeń miasta i ważne dla studentów miejsca.
  • Dowiesz się co może zaoferować Ci Biuro ds. ds. Studentów z Niepełnosprawnościami oraz Zrzeszenie „Ad Astra”.
  • Poznasz osoby studiujące od kilku lat na UAM – spotkanie z nimi będzie bardzo pomocne na początku studiów.
  • Będziesz mieć wyjątkową możliwość spotkania z władzami uniwersytetu!

Pełny program spotkania

Do pobrania w pliku pdf.

24 – 27 września 2018 r. (poniedziałek-czwartek)

Miejsce zakwaterowania

Dom Studencki Jowita, ul. Zwierzyniecka 7, Poznań

(http://dsjowita.home.amu.edu.pl/)

Zakwaterowanie w poniedziałek 24 września od godz. 17:00.

Koszt udziału: 35 zł (trzydzieści pięć złotych). Cena obejmuje:

• Zakwaterowania w akademiku (w tym pokoje przystosowane)
  • Pełne wyżywienie
  • Udział w spotkaniach informacyjnych z pracownikami UAM
  • Pomoc studentów ze Zrzeszenia „Ad Astra” w poruszaniu się po mieście
  • Ubezpieczenie NNW

Piotr Michalski

V-ce Przewodniczący ZSN UAM „Ad Astra“

e-mail: biuro.lider.piter@gmail.com

Zobacz: