Festyn Rodzinny UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-05-2017

Zapraszamy na Festyn Rodzinny UAM. Wydarzenie odbędzie się w ramach Dekady Jubileuszowej.
Zobacz plakat i bogaty program!

Festyn odbędzie się 13 maja br. na Kampusie Morasko - tereny zielone między Wydziałem Fizyki a Wydziałem Matematyki i Informatyki.
Wstęp dla pracowników, emerytów i doktorantów UAM oraz ich rodzin TYLKO Z ZAPROSZENIAMI (które zostały przesłane listem ogólnouczelnianym w dniu 8.05.2017 roku)

Zobacz program atrakcji!

Zbiórka używanych książek dla dzieci.

Festynowi towarzyszy zbiórka używanych książek. Przy jednej z hal namiotowych będzie znajdować się stoisko charytatywnej zbiórki używanych książek (bajek) dla dzieci.

Książki zostaną przekazane dzieciom przebywającym na oddziałach Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zachęcamy do udziału w zbiórce!

Informację wprowadził/a: Julia Ruminiecka