Rejestracja na kursy Uniwersytetu Otwartego
Wydarzenie, trwa od 01-12-2016 do 24-12-2016

Ruszyła rejestracja na kolejny trymestr kursów organizowanych przez Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu!

Chociaż inicjatywa jest nowa, bo pierwsze zajęcia rozpoczęły się dopiero na początku listopada, to okazała się dużym sukcesem. Osoby, które nie miały okazji wziąć udziału w poprzedniej rekrutacji serdecznie zapraszamy już teraz.

Kursy w ramach Uniwersytetu Otwartego przeznaczone są dla chętnych, którzy ukończyli 16 lat. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wystarczy pasja do nauki, ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Idea Uniwersytetu Otwartego to wiedza akademicka dostępna dla wszystkich. Zajęcia rozpoczną się na przełomie stycznia i lutego 2017, a odbywać będą się popołudniami, wieczorami i w weekendy.

Uniwersytet Otwarty - zapisy

Od ostatniej rekrutacji oferta kursów znacznie się powiększyła. Wybierać można spośród 70 programów. Oferowana tematyka pozwala podszkolić języki obce, poćwiczyć wystąpienia publiczne, poznać różnice kulturowe we współczesnym świecie, czy wziąć udział w kursie ogrodniczym lub kursach komputerowych dla początkujących i zaawansowanych.

Zapisy oraz pełna lista 70 kursów dostępna jest na stronie Uniwersytetu Otwartego UAM. Rejestracja potrwa do 24 grudnia 2016.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej. Zachęcamy do rozwijania swoich pasji.

Kurs w ramach Uniwersytetu Otwartego UAM, to także pomysł na niecodzienny i wyjątkowy świąteczny prezent.

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald