Pracownicy Centrum Wsparcia Projektów

p.o.Dyrektora

Marek Fertig

tel: 61 829 40 93,

e-mail: m.fertig@amu.edu.pl

 

Sekcja Wsparcia Realizacji Grantów

Arleta Borowiak - kierownik

e-mail: arletab@amu.edu.pl

Ewa Soroka - z-ca kierownika

e-mail: e-soroka@amu.edu.pl

Bogusiewicz Karolina - specjalistka, Zespół ds. rozliczeń finansowych projektów

e-mail: bokar@amu.edu.pl

Magdalena Krzysztofiak - specjalistka, Zespół ds. rozliczeń finansowych projektów

tel. +48618294472
e-mail: magdakr@amu.edu.pl 

Mateusz Matuszewski - specjalista, Zespół ds. rozliczeń finansowych projektów

e-mail: matmat10@amu.edu.pl 

Mateusz Nowak - specjalista, Zespół ds. rozliczeń finansowych projektów

tel: +48618294086
e-mail: matnow30@amu.edu.pl 

Sławomir Kubat - główny specjalista Zespół ds. prawno-administracyjnych

e-mail: slawomir.kubat@amu.edu.pl

Justyna Niziołek-  specjalistka, Zespół ds. rozliczeń finansowych projektów

e-mail: justyna2@amu.edu.pl

Dariusz Pluciński- specjalista,  Zespół ds. zamówień publicznych

e-mail: dariusz.plucinski@amu.edu.pl

Katarzyna Talaga - specjalistka, Zespół ds. rozliczeń finansowych projektów

e-mail: katarzyna.talaga@amu.edu.pl 

 

Sekcja Wsparcia Aplikacji Grantowych

Bernaczyk Anna - specjalistka, Zespół ds. wnioskowania i mentoringu

e-mail: ab93071@amu.edu.pl

dr Sławomir Binkowski - specjalista,  Zespół ds. wnioskowania i mentoringu

tel: +48618294063
e-mail: slawomir.binkowski@amu.edu.pl

dr Katarzyna Hadaś  - główna specjalistka Zespół ds. wnioskowania i mentoringu

e-mail: kaha@amu.edu.pl

Łukasz Krawiec - specjalista, Zespół ds. wnioskowania i mentoringu

e-mail: lk75@amu.edu.pl

Sylwia Łuczyńska - specjalistka,  Zespół ds. wnioskowania i mentoringu

e-mail: sylwia.luczynska@amu.edu.pl

Aleksandra Niewiadomska - specjalistka, Zespół ds. wnioskowania i mentoringu

tel. +48618294094

e-mail: aleksandra.niewiadomska@amu.edu.pl 

Paulina Szeszuła-Wojciechowska - specjalistka, Zespół ds. wnioskowania i mentoringu

e-mail: paulasz@amu.edu.pl

 

Sekcja Operacyjna 

Magdalena Dylewska - Koordynator Zespołu w Sekcji Operacyjnej na Kampusie Morasko

tel: 61 829 5668
e-mail: dylewska@amu.edu.pl ; morasko@amu.edu.pl

Małgorzata Chmielarz - specjalistka w Sekcji Operacyjnej na Kampusie Morasko

e-mail: malgorzata.chmielarz@amu.edu.pl ; morasko@amu.edu.pl

dr Piotr Alexandrowicz - Koordynator Zespołu w Sekcji Operacyjnej na Kampusie Śródmiejskim

e-mail: piotr.alexandrowicz@amu.edu.pl

 

 

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.