Biblioteka Collegium Polonicum w Słubicach udostępnia kopie elektroniczne
Wiadomość, opublikowana 06-04-2020

Od dziś, 6 kwietnia br. w związku z wyjątkową sytuacją epidemiologiczną i ograniczonym dostępem do czytelni można zamówić kopię elektroniczną z zasobów Biblioteki Collegium Polonicum.

„Oferta jest skierowana przede wszystkim do studiujących i zatrudnionych w Collegium Polonicum, Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu czy Uniwersyteckie Europejskim Viadrina, jak również do uczniów i grona pedagogicznego Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego” - wyjaśnia dr Agnieszka Brockmann, kierowniczka Biblioteki.
Osoby nie związane z Collegium Polonicum będą mogły również złożyć zamówienie, lecz będzie ono realizowane w drugiej kolejności. Biblioteka zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, jeżeli jest ono niezgodne z prawem, ma służyć celom komercyjnym lub przekracza możliwości techniczne biblioteki.

Ogólne zasady składania zamówień:
- zamówienia przyjmowane są na adres: biblio.cp@europa-uni.de
- realizacja następuje od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni wolnych)
- zamówienia złożone do godz. 16:00 będą realizowane dnia następnego, zamówienia wpływające po godz. 16:00 będę realizowane za dwa dni.
- zgłoszenie powinno zawierać pełne dane bibliograficzne fragmentu książki, artykułu z czasopisma oraz sygnaturę w katalogu online Biblioteki Collegium Polonicum ze statusem dostępna (verfügbar).

Przed wysłaniem zamówienia należy sprawdzić dostęp do publikacji w publicznych zasobach cyfrowych.

Informację wprowadził/a: Ewa Bielewicz – Polakowska

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.