Spotkanie z Prezydentem Wrocławia dr. Rafałem Dutkiewiczem
Wydarzenie, rozpoczyna się 23-10-2018

Dziekan Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych oraz Centrum Badań Metropolitalnych UAM zapraszają studentów, pracowników i wszystkich zainteresowanych na spotkanie z dr. Rafałem Dutkiewiczem, od 2002 r. nieprzerwanie pełniącym funkcję Prezydenta Wrocławia, wybitnym samorządowcem, w rankingu Newsweeka trzykrotnie wybranym najlepszym prezydentem miasta w Polsce.

Autor sukcesów Wrocławia i znakomity mówca opowie o blaskach i cieniach zarządzania miastem, wyzwaniach dla Polski oraz nowoczesnym patriotyzmie. Dr Rafał Dutkiewicz to laureat wielu odznaczeń i orderów Polski, Francji, Belgii, Szwecji, Niemiec i Włoch m.in. za zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego, za krzewienie tolerancji, humanitaryzmu i porozumienia między narodami. Autor książki „Nowe horyzonty”, wyróżnionej Nagrodą im. ks. Józefa Tischnera.
Spotkanie odbędzie się dnia 23 października br. o godz. 12:00 w Collegium Geographicum UAM, sala 21. Wstęp wolny.

Informację wprowadził/a: Jacek Zwoliński