Ruszają zapisy na Uniwersytet Otwarty
Wiadomość, opublikowana 06-09-2018

Rozpoczyna się trzeci rok działalności Uniwersytetu Otwartego. Już 7 września będzie można zapisać się na atrakcyjne kursy uniwersyteckie przeznaczone dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia.

W pierwszym, jesiennym trymestrze dostępna będzie rekordowa liczba 96 kursów - te najpopularniejsze z poprzedniego roku oraz blisko 50 zupełnie nowych. Pełna oferta, ze szczegółowym opisem wszystkich proponowanych wykładów, warsztatów i ćwiczeń oraz laboratoriów pojawi się 7 września na stronie Uniwersytetu Otwartego UAM.

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się w połowie października. Zachęcamy również do udziału w uroczystej inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Otwartym, która odbędzie się 11 października o godz. 18.00 w Małej Auli Collegium Minus UAM przy ul Wieniawskiego 1.

Kursy Uniwersytetu Otwartego UAM przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych już od 16 roku życia, a więc również uczniów szkół średnich aż po najstarszych, bez względu na poziom dotychczasowego wykształcenia.

Żeby zapisać się na kurs wystarczy wejść na stronę, wybrać zajęcia i uregulować opłatę. Spotkania odbywają się najczęściej raz w tygodniu, w dni powszednie (popołudniami i wieczorami) oraz w weekendy.

Szczegóły naszej oferty i regulamin kursów na stronie Uniwersytetu Otwartego UAM: www.uo.amu.edu.pl oraz na Facebooku.

Dane kontaktowe

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Uniwersytet Otwarty;

ul.  Św. Marcin 78 (Collegium Martineumdawne Collegium Historicum), pok.120;

61-809 Poznań,

Tel. 61 829 47 50

Adres mailowy  uo@amu.edu.pl

lub

Pełnomocnik Rektora d/s Uniwersytetu Otwartego

prof. UAM dr hab. Witold Mazurczak

witold.mazurczak@amu.edu.pl

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.