Wydziałowy Przegląd Artystyczny CIN_ART
Wydarzenie, trwa od 23-04-2013 do 24-04-2013
„Sztuka szuka mecenasów”- czyli Przegląd Artystyczny CIN_ART na Wydziale Prawa i Administracji UAM w dniach 23-24 kwietnia. Studencie, pracowniku, przyjdź koniecznie!

Przegląd artystyczny cin_art skierowany jest do całego środowiska akademickiego w Poznaniu. Organizatorom tego kilkudniowego festiwalu przyświeca wizja rozpowszechniania kultury i sztuki w akademickim środowisku poprzez prezentacje twórczości studentów nie tylko samego organizatora - Wydziału Prawa i Administracji, ale także całego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz próby pokazania, że studenci prawniczych kierunków potrafią być nie tylko odtwórczy, ale też twórczy, postaramy się zaangażować wszystkich poznańskich studentów do aktywnego uczestnictwa w Przeglądzie CIN_art.

W ciągu dwóch intensywnych dni planujemy oderwać studentów i pracowników UAM od codziennych studenckich obowiązków i zaserwować im porządną dawkę sztuki. W tym wszystkim natomiast najpiękniejsze jest to, że studenci i pracownicy będą ją sami sobie serwować, pokazując przy tym drzemiące w nich talenty i pasje.

Festiwal odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2013 r. w budynku Collegium Iuridicum Novum w Poznaniu, przy al. Niepodległości 53. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

główny koordynator cin_art: Witold Kobyłka tel. 502 252 361

Sztuka czeka na mecenasów!

REPERTUAR:

16.30 Otwarcie festiwalu
16.40 Marianna Murawska, krótkie choreografie taneczne - taniec współczesny, rumba, hip-hop
16.45 Dancehall Mania - duet
16.50 Dominika Syrociak i Szymon Kędziora, duet tańca współczesnego
17.00 Weronika Jaworska - autorski pokaz mody
17.15 Magdalena Kaczmarek, Alicja Kaczmarek, macedońsko-serbska muzyka ludowa
17.30 Aleksandra Putowska, Tańczące Eurydyki z repertuaru Anny German
17.45 Skazani na bluesa, Maciej Mączyński i Przemysław Jabłoński, koncert elektryczno-akustyczny
18.15 Kamila Markuszewska - wokal, Martyna Czerniejewska - fortepian, Maria Pietrenko - wiolonczela, Weronika Pietrenko - skrzypce, Tomasz Woźniak - gitara, symfoniczny koncert muzyki rozrywkowej
18.45 Tomasz Szulda, rockowy koncert gitarowy
19.15 Embi, freestyle