Trwa rekrutacja na studia II stopnia: Tłumaczenie specjalistyczne i zawodowe. Studia bezpłatne nawet jako drugi kierunek!
Wiadomość, opublikowana 06-09-2013
Do 13 września br. trwa rekrutacja na stacjonarne studia drugiego stopnia: Ttłumaczenie specjalistyczne i zawodowe, realizowane na Wydziale Neofilologii we współpracy z Wydziałem Anglistyki w ramach projektu UAM: Unikatowy Absolwent = Możliwości. Wzrost potencjału dydaktycznego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza poprzez proinnowacyjne kształcenie w jęz. angielskim, interdyscyplinarność, e-learning, inwestycje w kadry”.

Egzamin wstępny odbędzie się 16 września br. o godz. 12:00, w sali C2 w Collegium Novum, Al. Niepodległości 4, w Poznaniu.

Studenci mogą wybierać spośród sześciu specjalności:
- filologia angielska z filologią romańską,
- filologia romańska z filologią angielską,
- filologia angielska z filologią germańską,
- filologia germańska z filologią angielską,
- filologia romańska z filologią germańską,
- filologia germańska z filologią romańską.

Studia są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w związku z czym są bezpłatne nawet jako drugi kierunek!

Zapraszamy do rejestracji w systemie Internetowej Rekrutacji rejestracja.amu.edu.pl.

Więcej informacji:

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus