Stypendia Volkswagen Poznań „Best From The Best” dla studentów UAM
Wiadomość, opublikowana 10-11-2010
Volkswagen Poznań przyznał dziesięciomiesięczne stypendia dla 7 studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach programu stypendialnego "Best From The Best". Uroczystość wręczenia tych szczególnych wyróżnień odbyła się w Gabinecie JMR 10 listopada 2010 r. o godz. 12.00 w obecności Członków Zarządu Volkswagen Poznań, Szymona Trzebiatowskiego i Jolanty Musielak oraz prorektorów UAM, prof. Jacka Gulińskiego i prof. Zbigniewa Pilarczyka.

Podczas uroczystości podpisano również porozumienie o współpracy pomiędzy Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu a Volkswagen Poznań w zakresie nawiązania bliższych stosunków naukowych, akademickich i przemysłowych. W ramach współpracy przewiduje się m.in. wymianę wizyt studentów, praktykantów i pracowników, prowadzenie badań naukowych oraz wspólną organizację konferencji i sympozjów naukowych.

Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek