Profesorowie UAM w Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów
Wiadomość, opublikowana 15-01-2013
Zakończyły się wybory członków do Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów na jej kadencję w latach 2013-2016. W gronie wybranych osób znalazło się 13 profesorów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Pracownicy UAM znajdujący się w składzie Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów w kadencji 2013-2016:

SEKCJA I NAUK HUMANISTYCZNYCH I SPOŁECZNYCH
  1. Prof. dr hab. Jerzy Marian Brzeziński z Wydziału Nauk Społecznych (Nauki społeczne/Psychologia)
  2. Prof. dr hab. Michał Janusz Buchowski z Wydziału Historycznego (Nauki humanistyczne/ Religioznawstwo)
  3. Prof. dr hab. Andrzej Gomułowicz z Wydziału Prawa i Administracji (Nauki prawne/Prawo)
  4. Prof. dr hab. Roman Marek Hauser z Wydziału Prawa i Administracji (Nauki prawne/Nauki o administracji)
  5. Prof. dr hab. Tomasz Kazimierz Jasiński z Wydziału Historycznego (Nauki humanistyczne/Historia)
  6. Prof. dr hab. Anna Legeżyńska z Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej (Nauki humanistyczne/Literaturoznawstwo)
  7. Prof. Aleksander Posern-Zieliński z Wydziału Historycznego (Nauki humanistyczne/Etnologia)
  8. Prof. dr hab. Tomasz Schramm z Wydziału Historycznego (Nauki humanistyczne/Historia)

SEKCJA III NAUK BIOLOGICZNYCH, ROLNICZYCH, LEŚNYCH I WETERYNARYJNYCH
  1. Prof. dr hab. Zofia Katarzyna Szweykowska-Kulińska z Wydziału Biologii (Nauki biologiczne/Biologia)