Pierwsza uroczystość absolutoryjna międzynarodowych studiów magisterskich SERP-Chem
Wiadomość, opublikowana 17-07-2013
3 lipca 2013 r. w Uniwersytecie Paryskim odbyła się uroczystość absolutoryjna pierwszej edycji międzynarodowych studiów magisterskich (Erasmus Mundus) SERP-Chem (http://www.serp-chem.eu) prowadzonych przez konsorcjum czterech uniwersytetów europejskich – Université Paris-Sud 11, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, University of Genova i Porto University. W uroczystości uczestniczył prezydent Uniwersytetu Paryskiego oraz prorektorzy wszystkich czterech uczelni. UAM reprezentował prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą profesor Jacek Witkoś oraz profesorowie Bohdan Skalski i Stefan Lis z Wydziału Chemii.

Opis zdjęć:

1. Witold Andrałojć – student z Wydziału Chemii UAM, który ukończył studia SERP-Chem z wyróżnieniem
2. Przemawia prezydent Uniwersytetu Paryskiego
3. Prorektor prof. Jacek Witkoś wręcza dyplom Yu-Tang WU, studentce z Tajwanu, która wykonała pracę magisterską w Poznaniu pod kierunkiem prof. Bernarda Juskowiaka
4. Absolwenci SERP-Chem rocznik 2013
5. Prof. Stefan Lis w otoczeniu studentów absolwentów SERP-Chem