Pierwsza Rada Wydziału Anglistyki UAM
Wiadomość, opublikowana 22-05-2013
18 września 2012 r. odbyła się pierwsza Rada Wydziału Anglistyki. Pierwsze posiedzenie Rady zaszczycili swoją obecnością: Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Bronisław Marciniak, prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki - prorektor ds. kadry i rozwoju uczelni oraz prof. dr hab. Jacek Witkoś - prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej.

Dziekan Wydziału Anglistyki, prof. dr hab. Katarzyna Dziubalska-Kołaczyk, dziękując JM Rektorowi za poparcie wieloletnich starań o przekształcenie Instytutu Filologii Angielskiej w piętnasty Wydział UAM, udekorowała Profesora girlandą z orchidei symbolizującą przyjaźń, gościnność i ducha ALOHA, nawiązując do tradycyjnego sposób witania gości na wyspach Pacyfiku.
JM Rektor złożył nowemu Wydziałowi na ręce Pani Dziekan życzenia wielu sukcesów naukowych i dydaktycznych.

Informację wprowadził/a: Marta Tarczyńska