Możliwości studiowania w Australii
Wiadomość, opublikowana 18-04-2013
22 kwietnia w UAM złoży wizytę JE Pani Jean Dunn, Ambasador Australii w Polsce oraz Pan Steve Rank, Radca Handlowy tej placówki.

W godz. 14.00-15.00 w Sali Senatu w Collegium Minus przewidziane jest spotkanie gości ze studentami, doktorantami oraz pracownikami naszej Almae Matris .

Program spotkania jest następujący:

• powitanie studentów i krótkie wystąpienie JE Pani Ambasador Jean Dunn,
  • wykład Pana Steve'a Ranka „Australia bliżej niż myślisz", w którym poruszy on zagadnienia z zakresu stosunków polsko-australijskich, sektorów gospodarki, w których Australia przoduje, stereotypów dotyczących mieszkańców tego kraju oraz możliwości studiowania w Australii.

Dział Współpracy z Zagranicą serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu.

Informację wprowadził/a: Public User