Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Polityka medialna w Polsce – bilans dwudziestolecia obowiązywania ustawy o radiofonii i telewizji”
Wydarzenie, rozpoczyna się 16-07-2013
Zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Polityka medialna w Polsce – bilans dwudziestolecia obowiązywania ustawy o radiofonii i telewizji”. Odbędzie się ona 23 października 2013 r. na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Patronat nad wydarzeniem objęła Telewizja Polska SA, Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Polskie Radio SA i Okręgowa Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Zapraszamy do uczestnictwa w następujących panelach tematycznych:
- społeczno-polityczne aspekty obowiązywania ustawy o radiofonii i telewizji,
- prawne uwarunkowania funkcjonowania mediów w Polsce,
- zawód dziennikarza i aktywność medialna kobiet w Polsce,
- media i polityka z perspektywy dwudziestu lat (panel studencki).

Organizatorami konferencji są: Zakład Badań nad Integracją Europejską WNPiD UAM oraz Zakład Systemów Prasowych i Prawa Prasowego WNPiD UAM: dr Alina Balczyńska-Kosman, dr Marzena Barańska, mgr Marta Balcerek i mgr Krzysztof Duda.

Zgłoszenia na konferencję prosimy przesyłać do 30 września 2013 r. na adres: konferencja.medialna@wnpid.amu.edu.pl. Formularz zgłoszeniowy w załączeniu.


Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.