Kierunki zmian sądownictwa administracyjnego w Polsce
Wydarzenie, rozpoczyna się 24-05-2013
Serdecznie zapraszamy na uroczystą konferencję jubileuszową „Kierunki zmian sądownictwa administracyjnego w Polsce” z okazji 10-lecia powstania Koła Naukowego Administratywistów „Ad Rem”. Konferencja odbędzie się w piątek 24 maja 2013 roku w Auli Collegium Iuridicum Novum Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Konferencja składa się z dwóch części:

- „Kierunki zmian sądownictwa administracyjnego w Polsce”
- „Ad Rem i Ty”

Podczas pierwszej części Konferencji zabiorą głos wybitni przedstawiciele nauki. Przewidziany został tu także panel doktorancko - studencki.

Podczas drugiej części Konferencji zaprezentowana zostanie historia i działalność KN „Ad Rem, jak również, będą miały miejsce wystąpienia obecnych i byłych członków koła.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz szczegółowy plan Konferencji można znaleźć na profilu facebook: www.facebook.com/knadrem

Informację wprowadził/a: USI Prawo