Instytut Językoznawstwa otwiera King Sejong Institute Poznań
Wiadomość, opublikowana 09-09-2013
Instytutowi Językoznawstwa przypadł zaszczyt, jako pierwszemu w Polsce, otworzyć King Sejong Institute Poznań.

King Sejong Institute to instytucja, która promuje kulturę i język koreański na całym świecie. Działa przy Ministerstwie Kultury, Sportu i Turystyki. Co roku na całym świecie, po kilkuetapowej procedurze,  King Sejong Institute otwiera swoje filie. W tym roku ten zaszczyt przypadł m.in.  Instytutowi Językoznawstwa. W Polsce jest to pierwsza tego rodzaju instytucja.

Od kilku lat obserwujemy widoczny wzrost zainteresowania młodych ludzi językiem i kulturą koreańską. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Poznania i okolic, proponujemy kursy języka i kultury koreańskiej od podstaw w atrakcyjnych cenach. Bez ograniczeń wiekowych. Kursy będą prowadzone w małych grupach. Oprócz zajęć dydaktycznych oferujemy bogaty program atrakcji dodatkowych.  

Interesujesz się filmami Kim Ki-duka? Nałogowo słuchasz K-POPu i oglądasz dramy?  A może chcesz poznań tajniki hansik?-  nie wahaj się i przyjdź do nas już dziś!!!  Collegium Novum, al. Niepodległości 4, pokój 301B.
Dowiedz się więcej z naszej strony: facebook.com/sejong.poznan.

UAM – Pasja dobrze wykształcona.

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.