II Nagroda w Konkursie Szefa CBA dla mgr. Krzysztofa Westfala z UAM
Wiadomość, opublikowana 07-12-2012
Z przyjemnością informujemy, iż mgr Krzysztof Westfal z Wydziału Prawa i Administracji UAM zajął II miejsce w Konkursie Szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego na najlepszą pracę magisterską. Nagrodzona praca pt. "Sportowa odpowiedzialność dyscyplinarna z tytułu korupcji sportowej" została napisana pod kierunkiem prof. dr. hab. Andrzeja J. Szwarca. Gratulujemy!

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas III Międzynarodowej Konferencji Antykorupcyjnej "Europa bez korupcji" organizowanej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne na Zamku Królewskim w Warszawie 10 grudnia o godz. 10.00.

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus