Bronisław Komorowski z wizytą na UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 14-06-2010
fot. Maciej Męczyński/Życie UniwersyteckieMarszałek Sejmu pełniący obowiązki prezydenta RP - Bronisław Komorowski - zagościł 14 czerwca 2010 r. w murach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Gościa powitał JMR prof. dr hab. Bronisław Marciniak. Po złożeniu kwiatów pod tablicą pamiątkową Bronisław Komorowski udał się do Gabinetu Rektora, gdzie wpisał się do księgi pamiątkowej. Następnie spotkał się w Sali Lubrańskiego z Rektorami, Prorektorami i Dziekanami uczelni publicznych, Rektorami uczelni niepublicznych oraz członkami Komitetu Honorowego. Wizytę zakończył wspólnym zdjęciem z uczestnikami spotkania przed Aulą UAM.
fot. Maciej Męczyński/Życie Uniwersyteckie

Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek