Biuro Karier UAM zaprasza na "Karierę na językach"!
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-05-2013 , godz. 11:00
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych szkoleń, konsultacji przy tworzeniu dokumentów aplikacyjnych, symulacji rozmów kwalifikacyjnych, a także do zapoznania się z ofertami pracy, praktyk lub staży w firmach poszukujących pracowników posługujących się językami obcymi w stopniu komunikatywnym.

"Kariera na językach" to wydarzenie zorganizowane z myślą o studentach i absolwentach znających języki obce na poziomie co najmniej B2. Będą oni mieli okazję zastanowić się nad kierunkami rozwoju własnej kariery zawodowej w oparciu o informacje na temat możliwości wykorzystania swoich umiejętności lingwistycznych na współczesnym rynku pracy.

Podczas "Kariery na językach" studenci i absolwenci będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania z pracodawcami rekrutującymi nowych pracowników, skonsultowania swoich dokumentów aplikacyjnych czy też uczestniczenia w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych. Profesjonalni trenerzy poprowadzą interesujące szkolenia dotyczące aktualnych trendów związanych z rekrutacją i zdobywaniem doświadczenia zawodowego. Udział w szkoleniach jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji w Biurze Karier UAM (prosimy o przesłanie na adres bkarier@amu.edu.pl zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, numer telefonu oraz temat wybranego warsztatu lub preferowaną godzinę symulacji rozmowy kwalifikacyjnej). Spotkania z pracodawcami nie wymagają uprzednich zapisów.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej:
http://www.biurokarier.amu.edu.pl
oraz na portalu Facebook:
http://www.facebook.com/biuro.karier.uam.


Informację wprowadził/a: Monika Sielicka

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.