9 Edycja Badania Jakości Kształcenia
Wydarzenie, trwa od 30-04-2018 do 30-06-2018

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam całą społeczność akademicką do wzięcia udziału w 9 edycji badania jakości kształcenia, które na stałe już wpisało się w kalendarz wydarzeń na naszej uczelni i trwać będzie od 30 kwietnia do 30 czerwca 2018 r.

Celem badania jest systematyczna diagnoza mocnych i słabych stron prowadzonej przez nas dydaktyki i podejmowanie na tej podstawie działań na rzecz jej doskonalenia.
Wszystkie raporty – szczegółowe dla kolejnych edycji badania, a także opracowania porównawcze znajdują się na stronie www.brjk.amu.edu.pl.

Zachęcam każdego pracownika  dydaktycznego, naukowo-dydaktycznego, doktoranta, studenta studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz słuchacza studiów podyplomowych do wzięcia udziału w badaniu.

Zgodnie z Państwa oczekiwaniami zachowaliśmy uproszczony kwestionariusz z lat ubiegłych, dzięki czemu wypełnienie ankiety nie zajmie więcej niż kilka minut.

Anonimowa ankieta jest dostępna po zalogowaniu do systemu usosweb.amu.edu.pl lub ankieter.amu.edu.pl.

Prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki

Informację wprowadził/a: Marta Brzezińska