Nowy numer Życia Uniwersyteckiego
Wiadomość, opublikowana 23-04-2018

Choć to nie maj jeszcze, nowy, majowy numer „Życia Uniwersyteckiego” jest już dostępny na www.uniwersyteckie.pl

W numerze, jak zawsze dużo się dzieje: tropimy szpiega na WNPiD, prof. Izabela Nowak opowiada o kremach, z Dittą Kicińską podróżujemy w głąb Ziemi, a prof. Jakuba Kosickiego pytamy, gdzie podziały się wróble. Rektor prof. Andrzej Lesicki zapowiada, że o Jubileuszu będzie głośno, a my tymczasem publikujemy zapowiedzi imprez, które odbędą się w ramach tegorocznej Wielkiej Majówki. A na koniec „Metoda jak cholera czyli Granda na całego” - o tym, dla odmiany opowie nam dr Magdalena Grenda.

Zapraszamy do lektury!

Informację wprowadził/a: Magdalena Ziółek