XVI Dni Turystyki
Wydarzenie, trwa od 16-04-2018 do 17-04-2018

W dniach 16-17 kwietnia 2018 na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM odbędą się Dni Turystyki. Po raz kolejny studencki festiwal podróżniczy otworzy drzwi i serca dla miłośników podróży. Jak co roku przygotowaliśmy niezwykłe atrakcje: gry, prezenty, warsztaty, konkursy i dużo niespodzianek. W programie także spotkania z ciekawymi gośćmi: Aleksandrem Dobą, Adamem Bieleckim i Szymonem Hołownią.

Dni Turystyki to festiwal podróżniczy organizowany przez studentów turystyki i rekreacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ma na celu przybliżenie kultury oraz geografii najróżniejszych zakątków świata. Dzięki tej imprezie można poznać smak świata i poczuć się jak w podróży. Na tym festiwalu nie może Ciebie zabraknąć!

Więcej informacji na stronie internetowej dniturystyki.pl i oficjalnym fanpage Dni Turystyki.

Serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy XVI Dni Turystyki