Nowy Zarząd Fundacji UAM
Wiadomość, opublikowana 06-09-2017

31 sierpnia 2017 r. rozpoczął pracę nowy Zarząd Fundacji UAM w składzie:
*    Prof. UAM dr hab. Jacek Guliński - Prezes Zarządu,
*    Prof. dr hab. Hieronim Maciejewski - Wiceprezes Zarządu,
*    Ewa Kocińska-Lange - Członek Zarządu,
*    Justyna Cięgotura - Członek Zarządu,
*    dr Dominika Narożna - Członek Zarządu.

Zgodnie ze Statutem Fundacji, Zarząd kieruje działalnością tej instytucji oraz ją reprezentuje. Fundacja i działający w jej strukturze organizacyjnej Poznański Park Naukowo-Technologiczny to podmiot nastawiony na twórcze łączenie nauki z gospodarką poprzez m.in. rozwój nowych technologii, specjalistycznych usług badawczych, transfer technologii oraz inicjatywy wspierające innowacyjność regionu.

Zarząd Fundacji UAM liczy na dalszą, owocną współpracę z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w celu m.in. komercjalizacji wiedzy, rozwoju talentów oraz wspierania przedsiębiorczości akademickiej.

Informację wprowadził/a: Ewa Kolanus