Nowy numer "Życia Uniwersyteckiego"
Wiadomość, opublikowana 26-07-2017

Najlepsze nie tylko na deszczowe wakacje! Nowy numer „Życia Uniwersyteckiego” lipiec-sierpień  jest już dostępny na stronie: http://zycie.amu.edu.pl

W numerze znajdziecie Państwo:

• „Jak mierzyć prestiż uczelni czyli kilka słów o rankingu Perspektyw.” O kryteriach kształtujących rankingi uczelni wyższych pisze Prorektor UAM prof. Ryszard Naskręcki.
  • „O sztuce tworzenia czegoś z niczego” - z prof. Robertem Pietrzakiem, laureatem tegorocznej Nagrody Naukowej Miasta Poznania rozmawia Magda Ziółek.
  • „Zadbaj więc o siebie” – o „akademickim zdrowiu” rozmawiają doktor Krzysztof Skrzypczak i Jolanta Lenartowicz- Skrzypczak
A na koniec: „Wakacje w Poznaniu? Tam warto zajrzeć!” – krótki przegląd miejskich imprez oraz „Życie w podróży” fotoreportaż z przeprowadzki do nowej siedziby „Życia Uniwersyteckiego”.

Zapraszamy do lektury!

Informację wprowadził/a: Magdalena Ziółek